LabView Fan Group
aplikuj!

Spotkania koła w semestrze zimowym 2019/20 w każdy wtorek o 18.00. Serdecznie zapraszamy!

budynek E-1, s. 107

Zmiany w semestrze zimowym 2012/2013

Dodano 05/10/2012

Od semestru zimowego 2012/2013 spotkania warsztatowe LabVIEW Fan Group odbywać będą się 2 razy tygodniowo.

 

Taka forma spotkań wymuszona jest głównie faktem, że do naszego grona dołączą nowe osoby. Aby odpowiednio przygotować ich merytorycznie, zapewnimy im odpowiedni zestaw warsztatów, roboczo nazwane zostały one warsztatami podstawowymi. Pozwoli im to w krótkim czasie rozwinąć umiejętności na tyle, by w jak najkrótszym czasie móc stworzyć własny projekt w LabVIEW.

Każdy uczestnik warsztatów podstawowych może oczywiście bez przeszkód uczestniczyć w warsztatach zaawansowanych. Spotkania te będą w głównej mierze oparte na wymianie doświadczeń w zakresie programowania obiektowego oraz tworzeniu zaawansowanych architektur w LabVIEW. Rozszerzeniem będzie omówienie zasad obowiązujących przy programowaniu systemów czasu rzeczywistego i FPGA przy użyciu LV.

Bardzo ważną nowością jest to, że spotkania zaawansowane będą odbywały się w języku angielskim! Dzięki temu zabiegowi członkowie Koła raz w tygodniu będą mieli kontakt z technicznym językiem angielskim. Mamy nadzieję, że ta decyzja zaprocentuje i członkowie Koła będą mieli łatwiejszy start w przyszłej pracy zawodowej w środowisku międzynarodowym!

 

© 2011-2020 LabVIEW Fan Group